Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Astra


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam czy możliwa jest zmiana kąta nachylenia dachu do 35 stopni i jaki byłby ewentualnie koszt takiej zmiany?

Witam

Tak, zgoda na zmianę kąta dachu do 5 stopni jest zawarta w liście możliwych zmian do wprowadzenia do projektu. Może je wprowadzić architekt adaptujący lub nasza Pracownia. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania wyceny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Przesyłam obiecane zdjęcia.

Witam

Dziękujemy za zdjęcia i zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym - wystarczy tylko przysłać nam kilka zdjęć domu, jego wnętrz i można wygrać naprawdę ciekawe nagrody. Szczegóły tutaj: https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam

Wprowadzone zmiany za zgodą autora projektu na Naszej budowie:

 

1. Zabudowanie pomieszczenia obok pomieszczenia gospodarczego

- pomieszczenie jest bez ogrzewania i świetnie sprawdza się jako spiżarnia.

Zimą jest tam około +10 st.

 

2. Zastąpienie okien garażowych oknem dachowym 78/140.

- okno jest na połaci dachowej od północy, ale światła daje bardzo dużo. Z początku bałem się , czy jedno wystarczy, ale teraz wiem, że efekt jest bardzo dobry. Zostaje wolna ściana w garażu, gdzie można zamocować różnego rodzaju

półki i wieszaki systemowe na narty, rowery itp. Dwa okna przez które może się ktoś włamać mniej...)

 

3. Zamurowanie drzwi z sypialni na taras.

- Powody: bezpieczeństwo, intymność i praktyczność.

 

4. Zamontowanie większej bramy garażowej 237/550.

- polecam ! Bardzo wygodny i bezpieczny wjazd. Docenią to osoby, które maja limuzyny, lub duże SUVy. Po co całe życie się męczyć i przeciskać...

 

5. Poszerzenie wiatrołapu kosztem holu.

- odczuwa się to podczas wizyty gości, gdy na raz przychodzi rodzinka 4

osobowa i zaczyna się naraz rozbierać.

 

6. Poszerzenie garderoby kosztem łazienki.

- teraz garderoby mają po 250 cm szerokości i jest na styk, a nie należymy do osób które maja nadmiar "szmat". Pomniejszona łazienka w zupełności wystarcza.

 

7. Zabudowanie jednego wejścia do kuchni.

- daje to możliwość zabudowanie większej ilości szafek w kuchni, a to w kuchni się zawsze przydaje.

 

8. Zastąpienie komina went. z kuchni odpowiednim kominkami w połaci dachu.

 

9. Przesuniecie drzwi do kotłowni.

- daje możliwość zabudowania w kotłowni szafek kuchennych z pralką i suszarką.

 

10. Zamurowanie okna w salonie i powiększenie okien w wykuszu.

- daje możliwość ustawienia pod ścianą jakiegoś kredensu.

 

11. Taras od frontu musieliśmy przeprojektować, bo ktoś "mądry" wymyślił w MPZP linie zabudowy 3,5m...!

 

Po raz kolejny podkreślam, ze to bardzo mądry projekt.

Sugeruje tylko autorom, aby zrobili dodatkową wersję z nowocześniejszą wizualizacja, to wtedy będzie się jeszcze lepiej sprzedawał. Ta wizualizacja nie wielu może być za słodka- "bajkowa". Wiem po sobie- nie chciałem tego projektu- żona się musiała sporo natrudzić, aby mi przetłumaczyć...)

post-19767-0-88967000-1455184572_thumb.jpg

post-19767-0-72135400-1455184613_thumb.jpg

post-19767-0-76885100-1455184649_thumb.jpg

post-19767-0-03574200-1455188832_thumb.jpg

post-19767-0-45091400-1455188863_thumb.jpg

post-19767-0-26272200-1455189127_thumb.jpg

post-19767-0-34179600-1455189913_thumb.jpg

post-19767-0-52489900-1455192429_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

A my już mieszkamy i jesteśmy bardzo zadowoleni z rozkładu tego domu. Nasze zmiany to spiżarnia w kuchni. Nic więcej. Tarasy prezentują się okazale.

Pozdrawiam wszystkich. aniadd@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość Michał
W dniu 6.08.2014 o 10:30, Tomasz @ Wioletta napisał:

My budujemy ASTRĘ w Legnicy.

Jest to Nasz 3 dom, więc wiemy czego chcemy, a ten projekt spełnia najwięcej naszych założeń.

 

post-19767-0-78000700-1407313041_thumb.jpg

Tomasz @ Wioletta - można prosić o kontak. Planujemy budowę Astry a Wasze uwagi są bardzo przydatne. ,iałbym jeszcze kilka pytań. 

Prosze o mail na 123bmp@gmail.com 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam raz jeszcze, czy może ktoś przesłać mi szczegółowe rysunki i kosztorys ?

Czy jest może w projekcie wykonanie poddasza użytkowego? Jeżeli ktoś je robił to proszę o kontakt. Przed ostateczna decyzja zakupu projektu chciałbym jeszcze trochę pooglądać szczegółów. 

Bardzo proszę o maila na adres jaki podałem w poprzednim poście.  Dziękuje i pozdrawiam wszystkich „Astrowiczów” ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Michał napisał:

Witam raz jeszcze, czy może ktoś przesłać mi szczegółowe rysunki i kosztorys ?

Czy jest może w projekcie wykonanie poddasza użytkowego? Jeżeli ktoś je robił to proszę o kontakt. Przed ostateczna decyzja zakupu projektu chciałbym jeszcze trochę pooglądać szczegółów. 

Bardzo proszę o maila na adres jaki podałem w poprzednim poście.  Dziękuje i pozdrawiam wszystkich „Astrowiczów” ?

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Nie posiadamy wersji projektu z poddaszem użytkowym- tego typu zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu. Przed podjeciem decyzji prosze o przeslanie szczegolowych rysunkow i kosztorysu projeku Astra oraz Afrodyta. Z gory dziekuje. Adres mailowy mkrawczyk39@wp.pl Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Monika napisał:

Dzien dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu. Przed podjeciem decyzji prosze o przeslanie szczegolowych rysunkow i kosztorysu projeku Astra oraz Afrodyta. Z gory dziekuje. Adres mailowy mkrawczyk39@wp.pl Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...