Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Aramis


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

Witam! Właśnie budujemy Aramisa :) Właściwie to jesteśmy na etapie krycia dachówką. I to tyle co zdołamy zrobić w tym roku:(!!! Chętnie podzielimy się opinią z innymi budującymi Aramisa! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość zbignew

Witam! Właśnie budujemy Aramisa :) Właściwie to jesteśmy na etapie krycia dachówką. I to tyle co zdołamy zrobić w tym roku:(!!! Chętnie podzielimy się opinią z innymi budującymi Aramisa! Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam! Właśnie budujemy Aramisa :) Właściwie to jesteśmy na etapie krycia dachówką. I to tyle co zdołamy zrobić w tym roku:(!!! Chętnie podzielimy się opinią z innymi budującymi Aramisa! Pozdrawiam!

 

Witam, możecie określic orientacyjn koszty budowy, do takiego etapu na jakim jestescie teraz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Postaram się wyliczyć. My mieliśmy firmę która budowała od 0 po krycie dachu wzieła 30 tyś. Wiadomo robisz coś sam koszty maleją:) Materiał kupowaliśmy na raty więc musze wszystkie faktury podliczyć, zmiany u architekta itp.I może znjde czas i wstawie jakieś fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jesteśmy na etapie krycia dachówką. Budujemy także budynek gospodarczy ponieważ w naszym aramisie nie ma kominów wentylacyjnych i kotłowni, zamieniliśmy także garaż na pokój. Dom będzie ogrzewany z budynku gospodarczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

proszę Gość_aneta o napisanie zmian jakich dokonaliście w projekcie, bo bardzo mnie to interesuje. I za kilka fotek będę bardzo wdzieczna! chcę do końca marca zamówić projekt, a to trudna i ważna decyzja (nie jestem pewna 100% do tego projektu), więc każda informacja jest bardzo cenna :) dziękuję !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemko

proszę Gość_aneta o napisanie zmian jakich dokonaliście w projekcie, bo bardzo mnie to interesuje. I za kilka fotek będę bardzo wdzieczna! chcę do końca marca zamówić projekt, a to trudna i ważna decyzja (nie jestem pewna 100% do tego projektu), więc każda informacja jest bardzo cenna :) dziękuję !!! :)

 

zapraszam na GG 7136388 udziele wszelkich info, jestem na etapie wstawiania okienek i krycia dachówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Aramis na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Dariusz

Witam! Właśnie jestem na etapie wyboru projektu i na 90% będzie to ARAMIS,chciał bym zobaczyć zdiecia z

budowy i dowiedziec się coś o dokonanych zmianach w projekcie. Jak by była możliwość zobaczyć dom na żywo to chętnie bym z tego skorzystał.Mój email darecki73@op.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

My kupiliśmy projekt Aramis na wiosnę zaczynamy w projekcie zrobimy malutkie zmiany.. jeśli ma ktoś jakieś zdjęcia to bardzo proszę o wysłanie z chęcią zobaczymy jak dom wygląda. joannad24@interia.pl z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie budujemy Aramisa :)/> Właściwie to jesteśmy na etapie krycia dachówką. I to tyle co zdołamy zrobić w tym roku:(!!! Chętnie podzielimy się opinią z innymi budującymi Aramisa! Pozdrawiam!

 

Proszę o przesłanie kilku zdjęć jak wygląda Aramis w stanie surowym, bardzo jesteśmy ciekawi.. moja poczta joannad24@interia.pl z góry bardzo dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...