Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Iliada III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Witam czy wybudowanie tego domu metodą gospodarczą jest realne za 132000?? Proszę o przesłanie szczegółów bo bardzo podoba mi sie ten projekt ale wg fachowców nie jest realne wybudować go za 132000. Emali klawan22@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wybudowanie tego domu metodą gospodarczą jest realne za 132000?? Proszę o przesłanie szczegółów bo bardzo podoba mi sie ten projekt ale wg fachowców nie jest realne wybudować go za 132000. Emali klawan22@interia.pl

Witam

Możemy przesłać szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe - pełne kosztorysy są odpłatne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wybudowanie tego domu metodą gospodarczą jest realne za 132000?? Proszę o przesłanie szczegółów bo bardzo podoba mi sie ten projekt ale wg fachowców nie jest realne wybudować go za 132000. Emali klawan22@interia.pl
Witam Możemy przesłać szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe - pełne kosztorysy są odpłatne.   Pozdrawiam

To proszę o przesłanie i dla porównania poproszę jeszcze zestawienie dla Gracja Mała Email klawan22@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

buduję w podkarpackim od lipca
Proszę o kontakt klawan22@interia.pl bo jestesmy zainteresowani i jakby można było obejrzeć jak osiągnie Pan/Pani stan surowy. Pozdrawiam

Witam jestem w 90% zainteresowany wybudowaniem iliady tylko zastanawia mnie realny kosztorys i pełna lista materiałów jeśli jest taka możliwość to bardzo bym prosił podzielenia się ze mną tą informacją pozdrawiammail: kamilgroty@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w 90% zainteresowany wybudowaniem iliady tylko zastanawia mnie realny kosztorys i pełna lista materiałów jeśli jest taka możliwość to bardzo bym prosił podzielenia się ze mną tą informacją pozdrawiam mail: kamilgroty@gmail.com

Witam

 

Wszystkie dostępne materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam proszę o przesłanie kosztorysu oraz listy materiałów na adres: anusia1989@onet.pl

Dzień dobry,

kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Więcej informacji znajdzie Pani z zakładce "Sklep" oraz kontaktując się z Działem Sprzedaży (tel. 71 352 04 40). Prześlę Pani zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Betka

Witam jesteśmy zainteresowani wybudowaniem iliady III tylko zastanawia nas realny kosztorys i pełna lista materiałów. Jeśli jest taka możliwość to bardzo byśmy prosili o podzielenia się z nami tą informacją pozdrawiamy mail: b.betka@buziaczek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesteśmy zainteresowani wybudowaniem iliady III tylko zastanawia nas realny kosztorys i pełna lista materiałów. Jeśli jest taka możliwość to bardzo byśmy prosili o podzielenia się z nami tą informacją pozdrawiamy mail: b.betka@buziaczek.pl

Witam. Dostępne materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Gabriela

Witam jesteśmy zainteresowani wybudowaniem iliady III tylko zastanawia nas realny kosztorys i pełna lista materiałów. Jeśli jest taka

możliwość to bardzo byśmy prosili o podzielenia się z nami tą informacją pozdrawiamy mail:gabinia4333@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesteśmy zainteresowani wybudowaniem iliady III tylko zastanawia nas realny kosztorys i pełna lista materiałów. Jeśli jest taka możliwość to bardzo byśmy prosili o podzielenia się z nami tą informacją pozdrawiamy mail:gabinia4333@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Ania

Witam jesteśmy zainteresowani wybudowaniem iliady III tylko zastanawia nas realny kosztorys i pełna lista materiałów. Jeśli jest taka możliwość to bardzo byśmy prosili o podzielenia się z nami tą informacją pozdrawiamy mail:gabinia4333@wp.pl
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

witam, obecnie jesteśmy w trakcie budowy domu Iliada 3. obecnie - etap wykonczenia domu - Dom prezentuje sie pięknie - zrobiliśmy kilka zmian - zrezygnowalismy ze spizarki aby powiekszyc kuchnie , salon zwiekszony kosztem pokoju goscinnego , piec przeniesiony do garazu - w miejsce kotłowni spizarka. teraz widze mankamenty - których nie widziałam na etapie kupna projektu - najwiekszy to brak garderoby ...koszt budowy również nas przerósł - dach jest czterospadowy do tego z kazdej strony tzw kukułka ... co generuje dodatkowe koszty ... , okna w łukach niestandardowe itp wydalismy już 450tysiecy a do wprowadzki jeszcze troche przed nami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, obecnie jesteśmy w trakcie budowy domu Iliada 3. obecnie - etap wykonczenia domu - Dom prezentuje sie pięknie - zrobiliśmy kilka zmian - zrezygnowalismy ze spizarki aby powiekszyc kuchnie , salon zwiekszony kosztem pokoju goscinnego , piec przeniesiony do garazu - w miejsce kotłowni spizarka. teraz widze mankamenty - których nie widziałam na etapie kupna projektu - najwiekszy to brak garderoby ... koszt budowy również nas przerósł - dach jest czterospadowy do tego z kazdej strony tzw kukułka ... co generuje dodatkowe koszty ... , okna w łukach niestandardowe itp wydalismy już 450tysiecy a do wprowadzki jeszcze troche przed nami :(

A można prosić o zdjęcia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...