Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy istnieje możliwość zrobienia drzwi na poddaszu wychodzących na hall z garderoby 3 m2 przy pokoju 13,9 m2 ?

 

 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

 

Wspomniana garderoba nie sąsiaduje z holem, a z otworem w stropie na schody. Dlatego nie ma możliwości, aby garderoba była dostępna z holu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To dla odmiany zdjęcia z wiosny.

Czy mogę zapytać jaką dachówkę Państwo wybraliście? Bardzo podoba mi się Państwa realizacja. Obecnie jestem na etapie fundamentów i stoję właśnie przed wyborem dachówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Angelika

Witam, czy można byłoby prosić o zdjęcie zrealizowanego domu projektu Miły II? Czy dysponują państwo i formacjami o rzeczywistym koszcie budowy tego domu do stanu deweloperskiego? Prosiłabym o informacje: Angelika.osinko@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Projekt bardzo nam się podoba, wręcz nie możemy o nim zapomnieć. Niestey jest zbyt duży dla nas.

Czy jest możliwość zmniejszenia metrażu do 130mkw? A dysponujecie Państwo podobnym projektem o mniejszym metrażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt bardzo nam się podoba, wręcz nie możemy o nim zapomnieć. Niestey jest zbyt duży dla nas. Czy jest możliwość zmniejszenia metrażu do 130mkw? A dysponujecie Państwo podobnym projektem o mniejszym metrażu?

Witam, niestety nie mamy mniejszej wersji tego projektu. Na etapie adaptacji można wprowadzić taką zmianę. Nasza pracownia wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prośba z mojej strony o przesłanie przedmiaru robót lub pełne zestawienie materiałów budowlanych aby móc samemu wyliczyć koszt robót na adres jadewblasku@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy można prosić o rysunki techniczne oraz zestawienie materiałów budowlanych celem wyceny realizacji.

Dom będzie stał od strony południowej, przewidujemy ogrzewanie elektryczne i fotowoltaikę z dwoma turbinami wiatrowymi na dachu oraz rekuperację. Czy trzeba dodatkową dokumentację do takich rozwiązań ?

Czy ktoś może podać rzeczywisty koszt budowy stanu zamkniętego ?

Adres email k.walat (at) hotmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy można prosić o rysunki techniczne oraz zestawienie materiałów budowlanych celem wyceny realizacji.

Dom będzie stał od strony południowej, przewidujemy ogrzewanie elektryczne i fotowoltaikę z dwoma turbinami wiatrowymi na dachu oraz rekuperację. Czy trzeba dodatkową dokumentację do takich rozwiązań ?

Czy ktoś może podać rzeczywisty koszt budowy stanu zamkniętego ?

Adres email k.walat (at) hotmail.com

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciężko znaleźć gotowy projekt, który spełniałby wszystkie nasze oczekiwania. Szukamy już bardzo długo np. na studioatrium.pl. Stąd moje pytanie, jaka jest funkcja dostępnego na poddaszu strychu (nad garażem). Czy istnieje możliwość przerobienia go.wykorzystania na dodatkowy pokój lub "pracownię"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć gotowy projekt, który spełniałby wszystkie nasze oczekiwania. Szukamy już bardzo długo. Stąd moje pytanie, jaka jest funkcja dostępnego na poddaszu strychu (nad garażem). Czy istnieje możliwość przerobienia go.wykorzystania na dodatkowy pokój lub "pracownię"?

Witam

Pomieszczenie to jest dosyć sporym pomieszczeniem - powierzchnia użytkowa (czyli ta pełnowymiarowa) to 26,1m2. Można tam bez problemu wykonać pokój czy pracownię, wystarczy odpowiednie wykończenie i dodanie ewentualnie okien dachowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam,

 

My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!

Witam.

Jestem w trakcie stanu surowego otwartego, czy mógłbym prosic o kilka fotek  miły II?. Pisał pan że nie zmienialiście elewacji, czy udało się znalezc cos podobnego jak jest w projekcie? Proszę o kontakt na adres. 324213@wp.pl Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,   My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!
Witam. Jestem w trakcie stanu surowego otwartego, czy mógłbym prosic o kilka fotek  miły II?. Pisał pan że nie zmienialiście elewacji, czy udało się znalezc cos podobnego jak jest w projekcie? Proszę o kontakt na adres. 324213@wp.pl Dziekuję.

Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z zewnątrz i wewnątrz domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)ewka_696@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Justyna

Witam,   My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!
Witam. Jestem w trakcie stanu surowego otwartego, czy mógłbym prosic o kilka fotek  miły II?. Pisał pan że nie zmienialiście elewacji, czy udało się znalezc cos podobnego jak jest w projekcie? Proszę o kontakt na adres. 324213@wp.pl Dziekuję.
Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z zewnątrz i wewnątrz domu? Z góry dziękuję i pozdrawiam :) ewka_696@wp.pl

Witam,czy koszt budowy stanu wykończonego jest taki jak w prognozach? Zastanawiamy się z mężem nam budowa tego projektu jednak obawiamy się o koszty. Czy Państwo kładli płytkę elewacyjną czy stawiali ściany metodą trójwarstwową (cegła klinkierowa zamiast płytek)?.Byłabym wdzięczna o przesłanie kilku zdj, co na pewno pozwoliłoby nam na lepsze podjęcie decyzji :) justyna.pacyna88@tlen.plZ góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ewelina

To dla odmiany zdjęcia z wiosny.

Dzień dobry. Mogłabym prosić zdjęcia z wewnątrz? ciekawa jestem jakiej wielkości są pomieszczenia.

ewka_696@wp.pl

Z góry serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...