Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr

witam, mieszkamy już od roku w domu wg projektu Miły II. Niestety koszt elewacji jest powalający i sami skończyliśmy liczyć w połowie drogi a potem odpuściliśmy. woleliśmy zainwestować w lepsze okna i dach.
Witam Zachęcamy do umieszczenia kilku zdjęć domu.   Pozdrawiam

witam,fotki z podręcznego zasobu - tak na szybkohttp://pokazywarka.pl/idc8m8-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, fotki z podręcznego zasobu - tak na szybko http://pokazywarka.pl/idc8m8-2/

Przepiękny dom !!! Gratuluję !!! Widać, że zrobili Państwo lucernę nad garażem, zaplanowali Państwo tam pokój? Czy są Państwo w stanie napisać chociaż przybliżone koszta budowy tego domu razem z materiałami? Na taki etap jak właśnie na zdjęciach.

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek

witam, mieszkamy już od roku w domu wg projektu Miły II. Niestety koszt elewacji jest powalający i sami skończyliśmy liczyć w połowie drogi a potem odpuściliśmy. woleliśmy zainwestować w lepsze okna i dach.
Witam Zachęcamy do umieszczenia kilku zdjęć domu.   Pozdrawiam
witam, fotki z podręcznego zasobu - tak na szybko http://pokazywarka.pl/idc8m8-2/

Panie Piotrze super to wygląda.My dopiero jestesmy na etapie zdo bywania pozwolenia na budowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Przepiękny dom !!! Gratuluję !!! Widać, że zrobili Państwo lucernę nad garażem, zaplanowali Państwo tam pokój? Czy są Państwo w stanie napisać chociaż przybliżone koszta budowy tego domu razem z materiałami? Na taki etap jak właśnie na zdjęciach.

Proszę o odpowiedź.

dziękuje.

niestety kosztorys z projektu jest adekwatny do tego co faktycznie trzeba wyłożyć - czyli w okolicach 600 tyś. zachowując oczywiście standard użytych materiałów.

nam na etapie adaptacji bardzo pomogli projektanci i ...natura.

budując dom na działce ze spadkiem 16%  podpiwniczenie wychodzi dość naturalnie i naturalnie podbija  koszt adaptacji

do piwnicy "spadła" kotłownia, pralnia z suszarnią, spiżarnia, garaż, magazyn na opał ( w naszym przypadku pellet ) i wszystko co zostało z budowy i z czego nie odkopałem się do dziś

ułatwiło to nam rozplanowanie pomieszczeń w domu bo:

- zrezygnowaliśmy ze ścianki działowej w kuchni ( i już nie uwiera w boki )

- zamiast garażu mamy pokój i sporą łazienkę

- na poddaszu zrezygnowaliśmy ze ścianki dzielącej pokoje 13,4 i 18,3 robiąc jedną sypialnię  z garderobą a i tu zamiast dwóch okien dachowych jest kolejna lucerna

- strych zamieniliśmy w  duży jasny pokój bo wstawiliśmy dodatkowo okno dachowe

 

pozdrawiam wszystkich realizujących ten projekt,  jest rzeczywiście nietuzinkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

Witam,

jak dla nas dom rewelacja,kiedy go zobaczyliśmy nic innego już się nie podobało :).

Teraz mamy stan surowy otwarty,za kilka dni okna.Projekt praktycznie bez zmian.Co do kosztów to,jak posłucham innych budujących,to w porównaniu do ich inwestycji tani nie jest,chyba że budują z mchu i paproci :).Nie mniej uważam że efekt końcowy wart zachodu.Projekt nie oklepany i ma naprawdę potencjał.Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz

Witam

czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków technicznych, i jeśli to możliwe zdjęć z realizacji, jeżeli są jakieś oprócz te na forum

mariobest@interia.pl

z góry dziękuję  Mariusz K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Katarzyna

Dzień dobry,

Przymierzamy się z mężem do tego projektu, ale musielibyśmy sporo zmienić gdyż nasza działka ma wjazd od strony wschodniej, natomiast sama stylistyka i nawiązanie do stylu angielskiego jest w tym przypadku bezbłędne :)

Jestem bardzo zainteresowana zdjęciami efektu końcowego Państwa pięknych domów wg. tego projektu. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie wraz z informacją jaki był koszt budowy do stanu deweloperskiego. Jeżeli ktoś z Państwa byłby tak uprzejmy, żeby spotkać się z nami w małopolsce lub śląskim i okolicach to chętnie podjedziemy zobaczyć dom na żywo.

mail: freshkateb@gmail.com

 

Z góry dziękuję

KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość paulina

Cudowny dom! Gratulacje! Również rozważam jasną elewację i widzę że to naprawdę dobrze wygląda!

Czy mogę prosić o zdjęcia bocznej i tylnej elewacji? W miarę możliwości oczywiście. Mój e-mail paulina.naumiec@wp.pl

Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy już 2 i pół roku, załączam zdjęcia zimowe :)

Czy można prosić o zdjęcia domu na adres d.ganski144@gmail.com? Czy wprowadzaliscie Państwo jakieś zmiany w projekcie i jak się sprawdziły? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieszkamy już 2 i pół roku, załączam zdjęcia zimowe :)

Dzień dobry, zdjęcia które Państwo załączają nie są widoczne na stronie www. Czy mogę prosić o przesłanie zdjęć domu na mój adres ewelina.b.pawlicka@gmail.com ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób można zobaczyć zdjęcia które Państwo załączają ?
to są zwykłe jpg. więc dziwi mnie, że nie widać, może jakieś blokady są włączone w przeglądarce?

A czy mogę prosić o przesłanie tych zdjęć na adres ewelina.b.pawlicka@gmail.com ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób można zobaczyć zdjęcia które Państwo załączają ?
to są zwykłe jpg. więc dziwi mnie, że nie widać, może jakieś blokady są włączone w przeglądarce?

trzeba wejsc na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w jaki sposób można zobaczyć zdjęcia które Państwo załączają ?
to są zwykłe jpg. więc dziwi mnie, że nie widać, może jakieś blokady są włączone w przeglądarce?

witam mam pytanko i pana wyniósł koszt budowy tego domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Pozdrawiam

Witam Serdecznie, 

 

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków technicznych jak i zdjęć z realizacji tego projektu . Zastanawiam się nad zakupem projektu lecz muszę przekonać małżonkę innego rodzaju elewacją niż tą orginalną która jest kosztowna. 

Z góry dziękuje i Pozdrawiam 

j.zawadzki.alphavision.com@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie, 

 

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków technicznych jak i zdjęć z realizacji tego projektu . Zastanawiam się nad zakupem projektu lecz muszę przekonać małżonkę innego rodzaju elewacją niż tą orginalną która jest kosztowna. 

Z góry dziękuje i Pozdrawiam 

j.zawadzki.alphavision.com@poczta.fm

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...