Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie zamówiłam projekt tego domu to jedyny z setek tysięcy przejrzanych projektów który wpadł mi w oko ta stylistyka jest bliska mojemu sercu .Dodatkowo przy domu powstanie pracownia dekoratorska o podobnym charakterze zwracam się z ogromną prośba do wszystkich tych którzy są na etapie budowy lub ją zakończyli o kontakt na adres anadekor@onet.pl w celu wymiany doświadczeń pozdrawiam Ania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy moge zapoznac sie z kosztorysem? Po wielu miesiącach poszukiwan wrescie projekt spełniający prawie wszystkie nasze załozenia. jarek.laniecki@wp.pl

Dzień dobry,

koszty budowy są podane na stronie internetowej w formie tabeli. Mogę przesłać na wskazany adres ogólne zestawienie. Natomiast kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Proponuję kontakt z Działem Sprzedaży, gdyż mamy kilka w swojej ofercie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Grzegirz

Witam, jeśli to możliwe  również bardzo proszę o przesłanie rysunków technicznych. i jeśli to możliwe zdjęć z realizacji, te na forum już się nie wyświetlają.
biuro@gkinterior.pl pozdrawiam Grzegorz K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli to możliwe  również bardzo proszę o przesłanie rysunków technicznych. i jeśli to możliwe zdjęć z realizacji, te na forum już się nie wyświetlają.

biuro@gkinterior.pl pozdrawiam Grzegorz K

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki techniczne oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Niestety nie posiadamy zdjęć z budowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal Koscielski

Ja jestem w trakcie budowy. 6stycznia dach zaczynam robić później szczotkuj instalacje pompę ciepła napowietrzną będę się starał utrzymać go w takim klimacie jakim jest projekt działkę mam w lesie chciałbym aby życie toczyło się przed domem pod tą wiatę tam też będę miał kominek porze taką małą Wędzarnia z dachu Dach robię taki sam jak w projekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tymoteusz

Witam, jeśli to możliwe  również bardzo proszę o przesłanie rysunków technicznych. i jeśli to możliwe zdjęć z realizacji, te na forum już się nie wyświetlają.biuro@gkinterior.pl pozdrawiam Grzegorz K
Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki techniczne oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Niestety nie posiadamy zdjęć z budowy. Pozdrawiam

WitamCzy rowniez moglbym prosic o rysunki techniczne budynku i zestawienie materialow. tymmic89@gmail.comPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zamojski Szymon

Ja jestem w trakcie budowy. 6stycznia dach zaczynam robić później szczotkuj instalacje pompę ciepła napowietrzną będę się starał utrzymać go w takim klimacie jakim jest projekt działkę mam w lesie chciałbym aby życie toczyło się przed domem pod tą wiatę tam też będę miał kominek porze taką małą Wędzarnia z dachu Dach robię taki sam jak w projekcie

Witam. Można wiedzieć w której części kraju buduje Pan dom? Województwo?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zamojski Szymon

Ja jestem w trakcie budowy. 6stycznia dach zaczynam robić później szczotkuj instalacje pompę ciepła napowietrzną będę się starał utrzymać go w takim klimacie jakim jest projekt działkę mam w lesie chciałbym aby życie toczyło się przed domem pod tą wiatę tam też będę miał kominek porze taką małą Wędzarnia z dachu Dach robię taki sam jak w projekcie

Witam. Można wiedzieć w której części kraju buduje Pan dom? Województwo?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal

Mi w przyszłym tygodniu wchodzą dach robić. Faktycznie kosztowna realizacja. Ale dom na tle innych się wyróżnia. Ma ktoś zdjęcia z realizacji domu chętnie podpatrze. Koscielski.michal@gmail.com. Będę zobowiązany. Jeżeli ktoś ma skończony chętnie. Z whiski przyjadę i zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zamojski Szymon

Witam. Można wiedzieć w której części kraju buduje Pan dom? Województwo?Pozdrawiam
. Konin woj. Wielkopolskie. A pan ?

Moja żona pochodzi z okolic Konina i często tam jesteśmy. My chcemy budować dom w Zielonej Górze. Czy mógłbym prosić na maila kontakt do Pana? Chętnie byśmy porozmawiali na temat budowy. Podaje maila szym.zam@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość 660722382

Witam! ten projekt absolutnie mnie powalił. Jest przepiękny. Martwią mnie natomiast dwie rzeczy: jak w poprzednim poscie wejscie z garażu przez kuchnię - czy ktoś ma pomysł na inne rozwiązanie tej sprawy, oraz kominek, który znajdując się na zwenętrznej ścianie budynku nie będzie spełniał roli dodatkowego ogrzewania domu... Kolejną kwestią mnie nękającą są koszta budowy, prawie 600 tys to ogromny koszt, czy cene podbija tu elewacja? Błagam o maila do osób które kupiły projekt.....

niestety ceny nie spadna. Chyba ze niskiej jakosci towar kupisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ten projekt absolutnie mnie powalił. Jest przepiękny. Martwią mnie natomiast dwie rzeczy: jak w poprzednim poscie wejscie z garażu przez kuchnię - czy ktoś ma pomysł na inne rozwiązanie tej sprawy, oraz kominek, który znajdując się na zwenętrznej ścianie budynku nie będzie spełniał roli dodatkowego ogrzewania domu... Kolejną kwestią mnie nękającą są koszta budowy, prawie 600 tys to ogromny koszt, czy cene podbija tu elewacja? Błagam o maila do osób które kupiły projekt.....
niestety ceny nie spadna. Chyba ze niskiej jakosci towar kupisz

witam,mieszkamy już od roku w domu wg projektu Miły II. Niestety koszt elewacji jest powalający i sami skończyliśmy liczyć w połowie drogi a potem odpuściliśmy. woleliśmy zainwestować w lepsze okna i dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...