Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest właściwie wysokość ściany kolankowej na poddaszu? Wychodzi mi na oko 50cm, ale to bardzo mało. Projekt jest piękny, ale jednak bardzo chciałabym podnieść ścianę kolankową. W MPZP max wysokość budynku, to 9m, kąt nachylenia 38-45st więc trzeba by zrobić naprawdę dużo "grubych" zmian w projekcie, nie wiem czy jest to możliwe... czy dom nie straci swojego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest właściwie wysokość ściany kolankowej na poddaszu? Wychodzi mi na oko 50cm, ale to bardzo mało. Projekt jest piękny, ale jednak bardzo chciałabym podnieść ścianę kolankową. W MPZP max wysokość budynku, to 9m, kąt nachylenia 38-45st więc trzeba by zrobić naprawdę dużo "grubych" zmian w projekcie, nie wiem czy jest to możliwe... czy dom nie straci swojego charakteru.

Dzień dobry!

Ścianka kolankowa na strychu wynosi po wykończeniu: 41,5cm. Natomiast w garderobie i sypialni 62,5cm. Proszę zwrócić uwagę, że w większości pomieszczeń na poddaszu mamy lukarnę, która powiększa pomieszczenie. Miły II ma wysokość 9,0m i kąt nachylenia dachu 48stopnii. W związku z tym będzie Pani musiała go zmniejszyć o min. 3 stopnie. Wydaje mi się, że ta zmiana nie będzie w znaczny sposób wyczuwalna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Czy można prosić jakiegoś życzliwego forumowicza o przesłanie zdjęć realizacji na maila? ;) Kaszabosu18@WP.pl

 

Marcin

 

Czy można prosić o kontakt w sprawie realizacji domu? Bardzo proszę! :)

elizag92@interia.pl

 

Link poszedł na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam

Czy można prosić jakiegoś życzliwego forumowicza o przesłanie zdjęć realizacji na maila?

 

324213@wp.pl   a także proszę o przesłanie materiałów dotyczących domu Miły II.

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Agata

Właśnie zakupiliśmy projekt Mily II i dzielimy się ucieczką z miast  i zmaganiami na forum:

 

escapethecity.blog.pl

 

Jak na razie jesteśmy na etapie papierkowym i przeprojektowywania  :) Ale jak ktoś będzie potrzebował pomocy w tym bądź innym temacie sluze radami .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiliśmy projekt Mily II i dzielimy się ucieczką z miast  i zmaganiami na forum:

 

escapethecity.blog.pl

 

Jak na razie jesteśmy na etapie papierkowym i przeprojektowywania  :) Ale jak ktoś będzie potrzebował pomocy w tym bądź innym temacie sluze radami .

 

Zachęcam do umieszczenia zdjęć również u nas na forum - tutaj najczęściej ludzie szukają informacji o realizacjach naszych projektów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...