Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Gość Jarekl napisał:

Dziekuje za opd. Chcialem sie dowiedziec i producenta i model okladziny. Bo szukam i nie moge sie zdecydowac a u Was wyglada bosko. U mnie na razie golo i bialo

Na wizualizacjach nie stosujemy materiałów konkretnych producentów. Dlatego niestety nie jestem w stanie Panu podać konkretnej nazwy produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gość Krzysiek" jestem pod wrażeniem Waszej realizacji projektu Miły II! My jesteśmy na etapie instalacji wewnątrz. Jestem ciekawa czym wykonana elewacja? Czy to cegła cięta? Czy można prosić o więcej zdjęć ma maila? paulina.naumiec@wp.pl

Dziękuję. Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcemy zakupić z żoną projekt Miły II. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi w tym zakresie. Jak warto przerobić projekt żeby był bardziej funkcjonalny, co zaskoczyło w trakcie realizacji, jaki jest szacunkowy koszt realizacji ? Mój mail wezowskim@interia.pl

Projekt jest super. Widziałem bardzo fajne realizacje na tym forum. Będę wdzięczny za podpowiedzi ..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Sebastian

Dzień dobry, 

czy ktoś z budujących zmniejszył  kont nachylenia dachu do 45 stopni? Mam jeszcze pytanie odnośnie kuchni czy istnieje możliwość powiększenia jej o 10 m2 w taki sposób żeby dom wyglądał identycznie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎06‎.‎01‎.‎2019 o 00:35, Gość Sebastian napisał:

Dzień dobry, 

czy ktoś z budujących zmniejszył  kont nachylenia dachu do 45 stopni? Mam jeszcze pytanie odnośnie kuchni czy istnieje możliwość powiększenia jej o 10 m2 w taki sposób żeby dom wyglądał identycznie?

 

Dzień dobry,

Nie posiadamy informacji na temat wprowadzanych przez inwestorów zmian w tym projekcie. Większość zmian powstaje na etapie adaptacji czyli bez naszej ingerencji i  już po zakupie projektu w naszej pracowni.

Powiększenie metrażu domu wpłynie na obrys budynku, a więc na jego wygląd. Chcąc pozostawić dokładny wygląd domu, powierzchnia kuchni musiałaby zostać powiększona kosztem innych przyległych pomieszczeń. W tym wypadku można zmniejszyć powierzchnię pomieszczenia gospodarczego, co pozwoli powiększyć kuchnie o kilka metrów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2019 o 00:35, Gość Sebastian napisał:

Dzień dobry, 

czy ktoś z budujących zmniejszył  kont nachylenia dachu do 45 stopni? Mam jeszcze pytanie odnośnie kuchni czy istnieje możliwość powiększenia jej o 10 m2 w taki sposób żeby dom wyglądał identycznie?

 

Witam,

my zmienialiśmy kąt nachylenia do 45 stopni i powiększyliśmy kuchnie. Poproszę o maila, mogę wysłać rysunki po adaptacji :)

pozdrawiam, Karina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian
W dniu 7.01.2019 o 09:54, Karina napisał:

Witam,

my zmienialiśmy kąt nachylenia do 45 stopni i powiększyliśmy kuchnie. Poproszę o maila, mogę wysłać rysunki po adaptacji :)

pozdrawiam, Karina 

firkispzoo@gmail.com bardzo dziękujemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Dnia 7.01.2019 o 08:54, Karina napisał:

Witam,

my zmienialiśmy kąt nachylenia do 45 stopni i powiększyliśmy kuchnie. Poproszę o maila, mogę wysłać rysunki po adaptacji :)

pozdrawiam, Karina 

Wita serdecznie, 

Czy jest mozliwość przesłania na maila tych rysunków po adaptacji, chcialibyśmy zobaczyc jak zmienilo to wyglad domu. My rowniez mamy w waruinkach zabudowy kat nachylnia dachu 45 stopni. 

 moj e-mail kamolb2@gmail.com

Pozdrawiam 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam serdecznie,
Poszukuje tego dom wybudowanego na terenie: Śląska/Małopolski. Zastanawiamy się nad kupnem tego projektu, jednak chcieli byśmy wcześniej obejrzeć budynek "na żywo".
Dodatkowo - z osób które już jakiś czas mieszkają - co Państwo z perspektywy kilku lat, zmienili by w tym projekcie?


Proszę o kontakt przez forum lub: goralski.bartek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...