Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miły II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...

witam bardzo podoba mi sie projekt domu mily chcialbym taki dom wybudowac mam pytanie czy umozliwili by mi panstwo mala podpowiedz czy ktos juz zamowil u was projekt domu mily i go zrealizowal.chcialbym na zywo zobaczyc jak prezetuje sie ten dom.dziekuje i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo podoba mi sie projekt domu mily chcialbym taki dom wybudowac mam pytanie czy umozliwili by mi panstwo mala podpowiedz czy ktos juz zamowil u was projekt domu mily i go zrealizowal.chcialbym na zywo zobaczyc jak prezetuje sie ten dom.dziekuje i pozdrawiam:)

 

Witam

Projekt Miły II został już zamówiony, natomiast jest to nowy projekt (z września 2012r) w związaku z tym na pewno nikt nie zdążył jeszcze nawet rozpocząć jego budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Czy mozna powiekszyć wiatrołap?

 

Witam

Technicznie wydłużenie wioatrołapu w kierunku elewacji frontowej możliwe jest do wykonania. Zmianę taką najlepiej nanieść na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia wystawi nieodpłatnie pisemną zgodę na wprowadzenie zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nam również podoba się bardzo projekt miły II. Obawiamy się bardzo co do "elewacji" koszt cegły klinkierowej jest bardzo drogi, a czy płytki klinkierowe spełnią swoją rolę.. nie wiemy.

Natomiast nie podoba nam się za bardzo funkcjonalność i wejście z garażu do kotłowni i do kuchni.

Przypuśmy zimą wchodzimy tam w butach, musimy przejść po drodze brudząc kuchnię, przejść korytarz i przebrać byty.

Jeśli ktoś będzie się zabierał za budowę domku Miły II proszę napisać czy decyduje sie na cegłę klinkierową, a czy na płytkę.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam! ten projekt absolutnie mnie powalił. Jest przepiękny. Martwią mnie natomiast dwie rzeczy: jak w poprzednim poscie wejscie z garażu przez kuchnię - czy ktoś ma pomysł na inne rozwiązanie tej sprawy, oraz kominek, który znajdując się na zwenętrznej ścianie budynku nie będzie spełniał roli dodatkowego ogrzewania domu... Kolejną kwestią mnie nękającą są koszta budowy, prawie 600 tys to ogromny koszt, czy cene podbija tu elewacja? Błagam o maila do osób które kupiły projekt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość
Witam! ten projekt absolutnie mnie powalił. Jest przepiękny. Martwią mnie natomiast dwie rzeczy: jak w poprzednim poscie wejscie z garażu przez kuchnię - czy ktoś ma pomysł na inne rozwiązanie tej sprawy, oraz kominek, który znajdując się na zwenętrznej ścianie budynku nie będzie spełniał roli dodatkowego ogrzewania domu... Kolejną kwestią mnie nękającą są koszta budowy, prawie 600 tys to ogromny koszt, czy cene podbija tu elewacja? Błagam o maila do osób które kupiły projekt.....

Witamy.W naszym przypadku częściowo podpiwniczyliśmy dom.W miejscu łazienki jest komunikacja z wejściem do garażu,a w miejscu pom gospodarczego jest łazienka..Wejście do łazienki z korytarza..Za jakiś miesiąc wrzucimy foto stanu surowego...POZDRAWIAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

WITAMY. W naszym przypadku częściowo podpiwniczyliśmy domek.W miejscu łazienki jest komunikacja z wejściem do garażu.

W miejscu pomieszczenia gospodarczego łazienka(oczywiście z wejściem z korytarza).Za około miesiąc kończymy stan surowy

to napewno wrzucimy jakieś foto.POZDRAWIAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nam również bardzo podoba się projekt Miły II, razem z mężem jesteśmy już zdecydowani na ten projekt. Jednak jeszcze dla stu procentowej pewności chcielibyśmy zoabczyć projekt w realizacji lub na żywo (nie ważne w jakim mieście). Bardzo proszę o kontakt w sprawie realizacji.... elawitula@gmail.com

 

Też na początku nie podobało nam się przejście z garażu do kuchni ale po głębszym przemyśleniu, jest to dość dobre rozwiazanie. Bardzo podoba nam się kominek zewnętrzny. A w miejscu garderoby, która mieści się obok łazienki będzie pralnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myśleliście nad zmianą elewacji? Zamiast klinkieru pomalować dom na biało a klinkier tylko na kominku oraz dolnej elewacj w tedy okna oraz bramę garażową można zrobić w kolorze brązowym. Jak myslicie ładnie by to wyglądało? Co sądzicie o takim pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam nam również bardzo podoba się projekt Miły II, razem z mężem jesteśmy już zdecydowani na ten projekt. Jednak jeszcze dla stu procentowej pewności chcielibyśmy zoabczyć projekt w realizacji lub na żywo (nie ważne w jakim mieście). Bardzo proszę o kontakt w sprawie realizacji.... elawitula@gmail.com

 

Też na początku nie podobało nam się przejście z garażu do kuchni ale po głębszym przemyśleniu, jest to dość dobre rozwiazanie. Bardzo podoba nam się kominek zewnętrzny. A w miejscu garderoby, która mieści się obok łazienki będzie pralnia.

Witam,

 

My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!

 

Witam

Zachęcamy do wrzucenia kilku zdjęć z realizacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!

Witam,

 

Prosiłabym o jakieś namiary na PRIV na e-mail: elawitula@gmail.com  , jak możemy się skontaktować?

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Michal

Witam zakupilismy projekt MIŁY II Jjeśli można prosić Ppaństwa którzy już są na zaawansowanym etapie budowy o przesłanie kilku fotek na adres michalspychacz@poczta.onet.pl BArdzo dziękuje z góry Ppozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam,   My jesteśmy już w fazie robienia hydrauliki i elektryki :) Dom jest po prostu super, układ wygodny i nie zmienialiśmy w zasadzie niczego. Elewację na pewno zostawiamy taką, jaka jest w projekcie, bo w niej cały urok tego domu!!! Kosztowny na pewno dach, ale wygląda super! W razie pytań - zapraszamy!!
Witam,   Prosiłabym o jakieś namiary na PRIV na e-mail: elawitula@gmail.com  , jak możemy się skontaktować? Pozdrawiamy!

Dzień Dobry,również prosiłabym o kontakt na priv bo jesteśmy zdecydowani bardzo na ten projekt, ale przed zakupem chętnie obejrzymy dom na żywo. podaje adres email: gutowska.kamila@gmail.com proszę o kontakt.pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Katarzyna

Witam, nam tez bardzo ten projekt sie podoba. Juz niedlugo bedziemy mogli podjac ostateczna decyzje odnosnie zakupu, wiec jezeli moglabym prosic o pare zdjec z realizacji bylabym ogromnie wdzieczna. E-mail: info@oakflooringsupplies.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Jestem bardzo ciekawa jak prezentuje się dom w rzeczywistości i jake zastosowaliście Państwo rozwiązania. Mogę również prosić o przesłanie zdjęć? ewakacper87@go2.pl. Serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oczywiście, tak jak poprzednicy ja również rozważam ten projekt i tak samo jak przedmówcy spojrzałbym na zdjęcia z realizacji. Może dla ułatwienia ktoś wrzuciłby fotki do galerii w internecie i udostępnił link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witamy.W naszym przypadku częściowo podpiwniczyliśmy dom.W miejscu łazienki jest komunikacja z wejściem do garażu,a w miejscu pom gospodarczego jest łazienka..Wejście do łazienki z korytarza..Za jakiś miesiąc wrzucimy foto stanu surowego...POZDRAWIAMY

 

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem projektu i zastosowania zmian takich jak Państwo. Czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z realizacji na adres juti_nowak@poczta.onet.pl. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Witam. Rowniez jestem juz o krok od zakupu tego projektu, lecz tez chcialbym lekko zmienic dol, bardzo podobnie jak ktos tu juz pisal, chcialbym lekko podpiwniczyc, zrobic wejscie do garazu w miejscu lazienki, a lazienke w miejscu pom. gos., lecz nie na calej powierzchni, tylko zrobic jeszcze mala spizarke, zaraz przy kuchni. Dokladnie chcialbym sie powzorowac na tym projekcie, jesli chodzi o lewa strone dolu http://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-dom-w-lewkoniach-p-bg56/ , lecz przeszkadza komin. Bardzo bym prosil o jakies namiary, by moc zobaczyc jak u was to wyszlo. Moj email: slavwoj@interia.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...