Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Milena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem na etapie zakupu projektu, mam wątpliwości odnośnie usytuowania kominka. Buduję na Podkarpaciu

Ja też buduję i kominek wstawiłem w narożnik salonu.

Odezwij się chetnie porozmawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

Ja też jestem na etapie zakupu projektu, mam wątpliwości odnośnie usytuowania kominka. Buduję na Podkarpaciu

Witam. Kiedy zaczynają Państwo budowę i w której części podkarpacia? Ja zaczynam najwcześniej jesienią, w okolicach Tarnowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkie pozwolenia na budowę Mileny już mam .Teraz zastanawiam się nad zamianą kuchni z pokojem ponieważ jest większa powierzchnia .Czy ktoś  odważył się  na taki krok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jesteśmy po stanie surowym zamkniętym Mileny. Budujemy w Sosnowcu (woj.śląskie).

 

https://picasaweb.google.com/111360552761335055379/Milena?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOzO8pOazo2cCQ&feat=directlink

 

Witam. Również planujemy budowę Mileny w woj. małopolskim. Czy mógłby Pan podać szacunkową kwotę za stan surowy zamknięty Mileny? Z góry bardzo dziękujemy za odpowiedź!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam serdecznie wszystkich. Razem z żona zakupiliśmy projekt domku Milena 2 z garażem dwustanowiskowym i zamierzamy ruszać z budową na wiosnę 2013r. Jesteśmy teraz na etapie załatwiania pozwolenia. Mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i bedziemy mogli ruszac z kopyta. W razie jakichkolwiek pytan piszcie moze będę mógł w jakis sposób pomóc.

Witam,

 

Planuję zakup projektu Milena 2, proszę o informację na jakim etapie są u Państwa prace budowlane?

czy była by możliwość obejrzenia budowy?

proszę o kontakt na maila krafol@vp.pl 

dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

WitamNiestety jeden projekt nie jest w stanie zaspokoić gustu wszystkich przyszłych inwestorów. Dlatego zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą naszych projektów - myślę, że znajdzie Pan projekt, który będzie Panu odpowiadał.Pozdrawiam

 

WitamZachęcamy do umieszczenia zdjeć.Pozdrawiam

witam mam pytanie czy schody w projekcie milena muszą być wciete na jakąś głebokośc w sciany nosne czy nie jest to konieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy schody w projekcie milena muszą być wciete na jakąś głebokośc w sciany nosne czy nie jest to konieczne

Schody w projekcie Milena są żelbetowe. W ścianie są zakotwione za pomocą pochyłego żelbetowego wieńca biegnącego wzdłuż schodów. Jeśli będzie Pan miał jakieś bardziej szczegółowe pytania - proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 71 352 04 44 - nasi Architekcie chętnie udzielą Panu informacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam!

Jesteśmy po stanie surowym zamkniętym Mileny. Budujemy w Sosnowcu (woj.śląskie).

 

https://picasaweb.google.com/111360552761335055379/Milena?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOzO8pOazo2cCQ&feat=directlink

Witam

 

Przymierzam się do zakupu tego projektu. Jednak zastanawiają mnie koszty dachu.

Wiem, że to zależy od tego w jakiej części Polski się buduję, jednak jeżeli można prosić o podanie kosztu (choćby przybliżonego) dachu to byłbym bardzo szczęśliwy, jako, że to mnie najbardziej gryzie.

Słyszałam, że takie dachy to ponad połowa ceny domu i że lepiej jak najmniej załamań, i że dwuspadowy to najlepsze rozwiązania a nad garażem paski dach wystraczy.

Jednak to zmienia bryłę mocno i już nie ma tego uroku.

Mój mail to kn12345@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję za informację.

 

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość paweł
Witam! Jesteśmy po stanie surowym zamkniętym Mileny. Budujemy w Sosnowcu (woj.śląskie).   https://picasaweb.google.com/111360552761335055379/Milena?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOzO8pOazo2cCQ&feat=directlink
Witam   Przymierzam się do zakupu tego projektu. Jednak zastanawiają mnie koszty dachu. Wiem, że to zależy od tego w jakiej części Polski się buduję, jednak jeżeli można prosić o podanie kosztu (choćby przybliżonego) dachu to byłbym bardzo szczęśliwy, jako, że to mnie najbardziej gryzie. Słyszałam, że takie dachy to ponad połowa ceny domu i że lepiej jak najmniej załamań, i że dwuspadowy to najlepsze rozwiązania a nad garażem paski dach wystraczy. Jednak to zmienia bryłę mocno i już nie ma tego uroku. Mój mail to kn12345@wp.pl Z góry bardzo dziękuję za informację.   pozdrawiam Krzysztof

koszt dachu z wiązbą robocizną i dobrą dachówką bogen to 500000 zł i tego raczej nie oszukasz chyba ze założysz blachę ale domek świetny idealnie nam pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Zainteresowana

Witam,w projekcie Milena widzę tylko jeden komin z dala od kuchni. W związku tym, w jaki sposób zapewnić odpowiednią wentylację kuchni, czy jest możliwość podpięcia okapu z wyciągiem?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w projekcie Milena widzę tylko jeden komin z dala od kuchni. W związku tym, w jaki sposób zapewnić odpowiednią wentylację kuchni, czy jest możliwość podpięcia okapu z wyciągiem? Pozdrawiam.

Witam

Pomieszczenie kuchni wentylowane jest za pomocą wentylacji dachowej, prowadzonej od sufitu w pomieszczeniu kuchni. Proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl - możemy przesłać Pani szczegółowe rzuty, na których zaznaczona jest już wentylacja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Powierzchnia ścian zewnętrznych, po odliczeniu otworów okiennych i drzwiowych, w domu Milena wynosi około 151m2.

 

Pozdrawiam

A ile wynosi powierzchnia ścian zewnętrznych w przypadku projektu milena II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam!

Jesteśmy po stanie surowym zamkniętym Mileny. Budujemy w Sosnowcu (woj.śląskie).

 

https://picasaweb.google.com/111360552761335055379/Milena?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOzO8pOazo2cCQ&feat=directlink

Witam,

 

jestem zainteresowany projektem chciałbym jednak zobaczyć dom na żywo przed ostateczną decyzją 

czy była by możliwość obejrzenia? proszę o odpowiedź na priv krafol@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesteśmy po stanie surowym zamkniętym Mileny. Budujemy w Sosnowcu (woj.śląskie).   https://picasaweb.google.com/111360552761335055379/Milena?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOzO8pOazo2cCQ&feat=directlink
Witam,   jestem zainteresowany projektem chciałbym jednak zobaczyć dom na żywo przed ostateczną decyzją  czy była by możliwość obejrzenia? proszę o odpowiedź na priv krafol@vp.pl

Dzień dobry, mocno zastanawiamy się nad tym projektem. Czy można by było do Państwa podjechać i zobaczyć domek od wewnątrz? Życzę powodzenia! Kontakt: adam.golec@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...