Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Azalia VIII


Dobre Domy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula

Witam, czy w najbliższym czasie będzie dostępny wstępny kosztorys kosztów budowy? Proszę również o przesłanie szczegółów projektu Azalia VIII na adres e-mail: silmeenkeli@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 17:24, Gość Paula napisał:

Witam, czy w najbliższym czasie będzie dostępny wstępny kosztorys kosztów budowy? Proszę również o przesłanie szczegółów projektu Azalia VIII na adres e-mail: silmeenkeli@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, w tej chwili trudno oszacować, kiedy będzie dostępny kosztorys dla Azalii VIII, ponieważ projekt nie został jeszcze zamówiony i nadal jest koncepcją. Na podany adres mailowy prześlemy dzisiaj zwymiarowany rysunek koncepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Ela

Dzień dobry, czy również mogę prosić o zwymiarowany rysunek na maila? Adres: selcavene@gmail.com. Jestem zainteresowana sprawdzeniem wysokości pomieszczeń. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Ela napisał:

Dzień dobry, czy również mogę prosić o zwymiarowany rysunek na maila? Adres: selcavene@gmail.com. Jestem zainteresowana sprawdzeniem wysokości pomieszczeń. Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kinga

Witam, czy projekt azalia VIII nadal jest koncepcją czy można już zamówić gotowy? jak długo od zamówienia trzeba czekać na projekt?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Dawid

Dzień dobry proszę o wysłanie szczegółowych rysunków na adres daviddd1980@gmail.com.  Czy jest możliwość zaprojektowania dodatkowego ogrzewania kominkowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2024 o 09:04, Gość Dawid napisał:

Dzień dobry proszę o wysłanie szczegółowych rysunków na adres daviddd1980@gmail.com.  Czy jest możliwość zaprojektowania dodatkowego ogrzewania kominkowego?

Dzień dobry,

Rysunki do projektu zostały wysłane na podany adres e-mail. 

Zaprojektowanie ogrzewania kominkowego w projekcie jest możliwe. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...