Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kora


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość Brak wyceny

Jestem zainteresowana tym projektem, ale nie mogę zdecydować się na dom bez wyceny. Czy w projekcie planowana jest jeszcze wycena w przyszłości? Jeśli tak, to kiedy mogę się jej spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 20:27, Gość Brak wyceny napisał:

Jestem zainteresowana tym projektem, ale nie mogę zdecydować się na dom bez wyceny. Czy w projekcie planowana jest jeszcze wycena w przyszłości? Jeśli tak, to kiedy mogę się jej spodziewać?

Dzień dobry,

kosztorys tego projektu został zlecony i będzie dostępny pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja

Dzień dobry, jestem zainteresowana tym projektem. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych jeśli są już dostępne, na podany adres mailowy patrycja1715@gmail.com, 

Serdecznie dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana tym projektem. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych jeśli są już dostępne, na podany adres mailowy patrycja1715@gmail.com, 

Serdecznie dziękuje!

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
12 godzin temu, Gość Pawel napisał:

Witam serdecznie. Trochę mało informacji na temat tego domu Państwo udostępniają. Chciałbym wiedzieć, czy metraż jest podany netto (do wysokości 1,8m) czy po podłodze. 

Dzień dobry,

podane powierzchnie to powierzchnie użytkowe (liczone do wysokości 1,80). Możemy przesłać rysunki szczegółowe z dokumentacji z dokładnymi wymiarami na maila.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 10 months later...
Gość Gość j.

Dzień dobry!

Jestem zainteresowany projektem, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres kajacek[małpa]poczta[kropka]fm.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Jaki szacujecie koszt budowy tego domu w 2024r do stanu deweloperskiego zamkniętego? (mandzur2@gmail.com)

Z powodu zmieniających się dość szybko cen materiałów aktualizacje kosztorysów wykonywane są na życzenie Klienta (odpłatnie). W tej chwili nie mamy zaplanowanej aktualizacji kosztorysu dla projektu Kora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olga

Dzień dobry. Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę przesłać rysunki szczegółowe z dokumentacji z dokładnymi wymiarami na maila lisibry@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...