Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Marina II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
10 godzin temu, Weronika napisał:

Witam, proszę o rysunki szczegółowe i kosztorys na adres weronikaokaj@gmail.com

Pozdrawiam i dziękuję

Dzień dobry,

projekt Marina II jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pani prosi.
Projekt będzie gotowy w połowie listopada. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
6 godzin temu, Kmarta napisał:

Witam,

Wspaniały projekt. Jaka jest planowana wysokość ścianki kolankowej?Czy są już rysunki szczegółowe projektu? Jeśli tak to proszę o przesłanie na adres e-mail: martakrawczyk@poczta.onet.pl. Kiedy pojawi się kosztorys?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Wysokość ścianki kolankowej wynosi około 60 cm. Kosztorys będzie dostępny za 3-4 tygodnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
13 godzin temu, Marcin C. napisał:

Witam,

Jestem również bardzo zainteresowany projektem dlatego powielam prośbę poprzedniczki i proszę o przesłanie kosztorysu oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń

na adres marcin.cebula@gmail.com

Pozdrawiam 

Marcin Cebula 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
58 minut temu, Gość Prośba napisał:

Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o przesłanie rzutów i kosztorysu (Marina II)? Pozdrawiam, Klaudia Stoppel stoppel.klaudia@gmail.com 

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Prośba o materiały

Dzień dobry,
My z żoną również jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Trochę mnie martwi wysokość ścianki kolankowej 60 cm. Również proszę o podesłanie wszystkich możliwych, darmowych materiałów. Mój adres to piotrk1990@o2.pl

Pzdr

Piotr Kuchta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Prośba o materiały napisał:

Dzień dobry,
My z żoną również jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Trochę mnie martwi wysokość ścianki kolankowej 60 cm. Również proszę o podesłanie wszystkich możliwych, darmowych materiałów. Mój adres to piotrk1990@o2.pl

Pzdr

Piotr Kuchta

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, zakupiłem projekt MarinaII lecz będę zmieniał strop na monolityczny (żelbetowy) ze względu na ścianki dzialowe na piętrze (z k-g na gazobeton) czy ma ktoś może projekt takiego stropu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Radek napisał:

Witam, zakupiłem projekt MarinaII lecz będę zmieniał strop na monolityczny (żelbetowy) ze względu na ścianki dzialowe na piętrze (z k-g na gazobeton) czy ma ktoś może projekt takiego stropu ?

Dzień dobry,

projekt stropu oraz dostosowanie pozostałej konstrukcji budynku powinny zostać zaprojektowane przez uprawnionego konstruktora. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Prośba o materiały

Jestem  zainteresowany tym projektem. Proszę o podesłanie wszystkich możliwych rysunków i materiałów. Jeżeli jest możliwość to w odbiciu lustrzanym. Dziękuję i pozdrawiam. Adres: auto-hamer@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Prośba o materiały napisał:

Jestem  zainteresowany tym projektem. Proszę o podesłanie wszystkich możliwych rysunków i materiałów. Jeżeli jest możliwość to w odbiciu lustrzanym. Dziękuję i pozdrawiam. Adres: auto-hamer@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
4 minuty temu, Gość Darina K. napisał:

Witam,

Jestem również bardzo zainteresowany projektem dlatego powielam prośbę poprzedniczki i proszę o przesłanie kosztorysu oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń

na adres dar.kubicova@gmail.com

Pozdrawiam 

Darina Kubicová

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Przed zakupem projektu możemy udostępnić zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...