Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Aria


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Witam. Ja mogę powiedzieć, że ja go już prawie mam ?, ale prawie nie znaczy mam, puki co wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w wyborze projektu i w budowie. 

F3B1D34A-FA3F-4164-B010-2202678C28C3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzień dobry.

poproszę o szczegóły projektu (rzuty, zestawienie kosztów). Panie Sebastianie. W jakiej miejscowości Pan buduje? :) Żonę przekonuję do tego projektu już od pół roku i ciężko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Anita napisał:

Dobry wieczór czy można prosić o rysunki szczegółowe i koszt budowy dziękuję misiaczek23051984@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 
W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Patrycja

Czy ktoś z was buduje ten dom ? Bardzo zależało by mi na zdjęciach jak wygląda w środku i na zewnątrz . Jeśli ktoś miał by ochotę wysłać  zdjęcia to proszę na adres patrycja.z@interia.eu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...
Gość Budowa rozpoczęta

Dzień dobry.

Chwalę się :) czekam na efekt końcowy. Budowa rozpoczęta pod koniec marca.

Budujemy z Porothermu.

Lokalizacja: Mazowieckie, Otwock

4D534324-8350-4B79-9DED-B0246BE50B11.jpeg

27F42CE5-7314-4050-9DA5-5A26CA9A2B32.jpeg

48E989D8-C012-44BE-BC0C-8D20011196DD.jpeg

22D89E98-66E9-409B-BE9F-6C41FAA5F5F7.jpeg

B0DBBA1B-45FD-4A3E-800F-EDFA5A2A288B.jpeg

DEA9B5B5-03D8-4BB0-BBE3-AD4DCCFACD6A.jpeg

6A51E412-E3C1-4A6E-9263-E8CB9783EBBD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dzień dobry. 
Jeśli ktoś posiada zdjęcia domu wybudowanego oraz w trakcie budowy bardzo bym prosił o przesłanie na maila

burczykm28@gmail.com 

Czy jest gdzieś na żywo do zobaczenia w małopolskie / Śląsk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10 godzin temu, Gość Adam napisał:

Dobry wieczór czy można prosić o rysunki szczegółowe i koszt budowy dziękuję. Adam-tarczyn@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...