Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam.Czy dom Fabia IV ma jakąś skomplikowaną konstrukcję która podnosi koszty budowy do stanu surowego zamkniętego?Przeanalizowałam kilka projektów i domy o większym metrażu i garażem 2 stanowiskowym w Państwa wycenie są tańsze w budowie nawet o 30-40 tys.zł niż Fabia IV.Jestem zainteresowana zakupem projektu tylko obawiam się ,że to dość kosztowny dom w budowie i dopóki nie mam projektu tego nie wiem.Czy ma on jakąś drogą technologię budowy lub coś co podnosi wartość kosztów budowy od innych tego typu domów?Bardzo dziękuję za odpowiedz.Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy dom Fabia IV ma jakąś skomplikowaną konstrukcję która podnosi koszty budowy do stanu surowego zamkniętego?Przeanalizowałam kilka projektów i domy o większym metrażu i garażem 2 stanowiskowym w Państwa wycenie są tańsze w budowie nawet o 30-40 tys.zł niż Fabia IV.Jestem zainteresowana zakupem projektu tylko obawiam się ,że to dość kosztowny dom w budowie i dopóki nie mam projektu tego nie wiem.Czy ma on jakąś drogą technologię budowy lub coś co podnosi wartość kosztów budowy od innych tego typu domów?Bardzo dziękuję za odpowiedz.Agata

Witam. Dom Fabia IV zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej murowanej.

W projekcie zastosowaliśmy strop monolityczny co mogło mieć wpływ na wartość wyceny. Na maila możemy udostępnić rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz uproszczony kosztorys. Te materiały pozwolą na analizę elementów składowych wyceny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o przesłanie kosztorysu projektu Fabia IV (lustrzane odbicie) na adres pawe33@o2.pl. z góry dziękuje. Paweł

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego.

Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego - przesyłam je na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Witam, Jeśli jest możliwość poproszę o wysłanie bezpłatnego kosztorysu ogólnego projektu Fabia IV? politowskiadrian4@gmail.com

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne. Na podany adres mailowy prześlę ogólne zestawienia kosztorysowe, które możemy nieodpłatnie udostępnić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...