Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Janus


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

 

Jestem zainteresowany budową tego domu, proszę o przesłanie kosztorysu budowy tego projektu

Z góry dziękuję 

Kosztorys proszę przesłać na adres wojtek.stanlej@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Jestem zainteresowany budową tego domu, proszę o przesłanie kosztorysu budowy tego projektu

Z góry dziękuję 

Kosztorys proszę przesłać na adres wojtek.stanlej@poczta.fm

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne. Na podany adres mailowy wysyłam bezpłatne zestawienia kosztorysowe oraz szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Rafał
witam.

Czy na etapie adaptacji istnieje możliwość zwiększenia szerokości budynku z 9,60m na 11m w celu powiększenia salonu z kuchnią?

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz o ile to możliwe zestawienia kosztorysowo-materiałowego do stanu surowego zamkniętego na adres rafalbagrowski@wp.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam.
Czy na etapie adaptacji istnieje możliwość zwiększenia szerokości budynku z 9,60m na 11m w celu powiększenia salonu z kuchnią?
Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz o ile to możliwe zestawienia kosztorysowo-materiałowego do stanu surowego zamkniętego na adres rafalbagrowski@wp.pl
pozdrawiam

 

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Gosia

Witam,Jestem zainteresowana tym projektem ,proszę o przesłanie zestawienia kosztorysowego oraz szczegółowych rysunków na adres m_sob1@wp.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Dorota

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów i wszystkich możliwych dostępnych wizualizacji, kosztorysu itd. na adres: xolszewski@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Magda
Witam. Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie dostępnych materiałów na adres: smolag.magda@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam


  •  


  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy ktoś z was buduje ten domek? Czy jest możliwość powiększenia z 9,60 na 10,6m? Czy ktoś z was może dostał oferte budowy tego domu przez firme i podzielił się jaki jest koszt SSO z dachem? xolszewski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was buduje ten domek? Czy jest możliwość powiększenia z 9,60 na 10,6m? Czy ktoś z was może dostał oferte budowy tego domu przez firme i podzielił się jaki jest koszt SSO z dachem? xolszewski@gmail.com

Witam

Na etapie adaptacji projektu można dokonać zmiany polegającej na poszerzeniu budynku. Nasza Pracownia wyrazi pisemna zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o informacje o powierzchni pokoi na poddaszu o wysokości powyżej 2,20 m

Witam. Powierzchnie podane na stronie to powierzchnie użytkowe pomieszczeń liczone jako suma powierzchni pomieszczeń (wg stanu wykończonego ścian - z tynkiem gr 1,2cm) o wysokości w świetle równej lub większej  2,20m liczonej w 100% oraz o wysokości równej lub większej od 1,4m lecz mniejszej od 2,20 m liczonej w 50% (wysokość poniżej 1,4m pomijana jest całkowicie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...