Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena II 1G


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Robert

Witam,

Jestem zainteresowany projektem Telimena II IG. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami oraz zestawienia materiałów i ich wycenę? zemka222@gmail.com

 

Z góry dziękuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jola

Witam

Czy w projekcie Telimena II G1 można powiększyć pomieszczenie gospodarcze co umożliwi zastosowanie ogrzewania na paliwo stałe. Jeżeli tak, czy będzie  to  się wiązało z powiększeniem garażu.

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w projekcie Telimena II G1 można powiększyć pomieszczenie gospodarcze co umożliwi zastosowanie ogrzewania na paliwo stałe. Jeżeli tak, czy będzie  to  się wiązało z powiększeniem garażu.

Pozdrawiam.

Witam

Pomieszczenie gospodarcze można oczywiście powiększyć na etapie adaptacji projektu - najlepsze z punktu widzenia konstrukcyjnego oraz wizualnego będzie poszerzenie go razem z garażem. Można też powiększyć je kosztem pokoju na parterze - to już indywidualna decyzja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem Telimena II IG. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami oraz zestawienia materiałów i ich wycenę? Z góry dziękuje magikgliwice@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podanie jaka jest szerokość elewacji frontowej, wysokość górnej elewacji frontowej w projekcie Telimena II 1G. Z góry dziękuję.
Witam Proszę o podanie adresu mailowego - prześlę rysunki, na których podane będą szczegółowe wymiary.   Pozdrawiam

Witam, proszę o przesłanie rysunków , na których będą podane szczegółowe wymiary budynku w projekcie Telimena II 1G. W szczególności interesuje mnie szerokości elewacji frontowej, wysokości górnej elewacji frontowej. Z góry dziękuję jolakrzysiek5@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków , na których będą podane szczegółowe wymiary budynku w projekcie Telimena II 1G. W szczególności interesuje mnie szerokości elewacji frontowej, wysokości górnej elewacji frontowej. Z góry dziękuję jolakrzysiek5@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Agnieszka

witam,

 

Czy jest możliwość dostosowania Porojektu Telimena III do szerokości  działki 20m. Brakuje mi 74cm z szerokości działki? Myślałam o rezygnacji z wykusza w kuchni ale czy to wystarczy?

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Czy jest możliwość dostosowania Porojektu Telimena III do szerokości  działki 20m. Brakuje mi 74cm z szerokości działki? Myślałam o rezygnacji z wykusza w kuchni ale czy to wystarczy?

Agnieszka

Witam, wykusz w domu wg projektu Telimena III ma szerokość 60 cm. Można wprowadzić zmianę polegającą na zwężeniu domu. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informacje jakie zużycie prądu przewiduje się dla tego domku (Telimena II 1G), przy 4-osobowej rodzinie. Ponadto mam pytanie, czy przewidują Państwo projekt Telimeny bez garażu?

eo28@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

witam,

 

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i oznaczeniem ścian nośnych oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów dla projektu Telimena II1g odbicie lustrzane na adres cichy1975@tlen.pl

 

Pozdrawiam,

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i oznaczeniem ścian nośnych oraz kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów dla projektu Telimena II1g odbicie lustrzane na adres cichy1975@tlen.pl

 

Pozdrawiam,

 

Agnieszka

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Dzień dobry,

Czy mógłbym prosić o zestawienia materiałów i powierzchni. Chciałbym to sobie wycenić.

Na jakie paliwo jest kocioł ? gaz ?

Czy w domu jest przewidziane ogrzewanie podłogowe na dole a grzejniki u góry ?

Jaka jest zastosowana wentylacja w domu ? tradycyjna ?

Czy garaż jest ogrzewany ?

Czy zmiany typu: usunięcie wykusza i wydłużenie salonu mogę zrobić na etapie adaptacji ?

Jaka jest konstrukcja dachu? jętkowy czy płatwiowo-kleszczowy?

Czy mogę zastosować strop w postaci płyt kanałowych ?

Jaki długo sie czeka na projekt po jego zakupie ?

Dziękuję z góry za informacje :)

e-mail: bula-10@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o zestawienia materiałów i powierzchni. Chciałbym to sobie wycenić. Na jakie paliwo jest kocioł ? gaz ? Czy w domu jest przewidziane ogrzewanie podłogowe na dole a grzejniki u góry ? Jaka jest zastosowana wentylacja w domu ? tradycyjna ? Czy garaż jest ogrzewany ? Czy zmiany typu: usunięcie wykusza i wydłużenie salonu mogę zrobić na etapie adaptacji ? Jaka jest konstrukcja dachu? jętkowy czy płatwiowo-kleszczowy? Czy mogę zastosować strop w postaci płyt kanałowych ? Jaki długo sie czeka na projekt po jego zakupie ? Dziękuję z góry za informacje :) e-mail: bula-10@wp.pl

 

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Standardowo we wszystkich naszych projektach stosujemy ogrzewanie gazowe.

Nie jest przewidziana instalacja ogrzewania podłogowego. Wszędzie są grzejniki.

W projekcie zastosowana jest wentylacja grawitacyjna.

Tak, w garażu jest jeden grzejnik.

Tak, zmiany można wprowadzać na etapie adaptacji. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Więźba dachowa jest drewniana o konstrukcji mieszanej. Główny szkielet więźby stanowi układ krokwiowo - jętkowy, spięty podłużnie płatwiami.

Tak, jest możliwość zmiany konstrukcji stropu, przy zachowaniu układu konstrukcji i zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów. 

Czas oczekiwania na projekt po zamówieniu to ok. 2-3 dni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem Telimena II IG. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami oraz zestawienia materiałów ich wycenę i kosztorys?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

kazmierczyk.rafal@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...